KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045252
nr 1604 5252
Oidentifierad konstnär. Signerad, Italienskt gatumotiv. Olja på duk, 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:41:09
10/3 16:34:43
10/3 16:36:43